ហ្វូដផេកខាត់ MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 Duplex
  • Air Proហ្វូដផេកខាត់ MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 Duplex

ហ្វូដផេកខាត់ MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 Duplex

នេះគឺជាហ្វូមផេកផេក MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 Duplex អ្នកក៏អាចបង្កើត MM, Simplex បានដែរ។ យើងផ្គត់ផ្គង់ខ្សែភ្ជាប់ជាង ២០ ឆ្នាំក្នុងនាមជាក្រុមហ៊ុនដែលបានអនុម័តដោយអាយអេសអូដំណើរការភ្ជាប់តាមគុណភាព ប្រព័ន្ធធានាផលិតផលរបស់យើងក៏ផ្តល់ជូននូវការអនុម័តគុណភាពអន្តរជាតិដែលបានផ្ទៀងផ្ទាត់ដោយ CE, ETL, UL ។

គំរូ:SL03MPMP92202

ផ្ញើរសំណួរ

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល


1. ហ្វូមផេចផតអឹមអរជេជេ/ភីស៊ីអេស-អឹមធីជេ-ភីអេសអេស ៩/១២៥ ការណែនាំទ្វេដង


SL03MPMP92202 FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ/PC SM 9/125 Duplex

2.FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 Duplex Parameter (ការបញ្ជាក់)


MTRJ/PC-MTRJ/PC អេស។ អេម ទ្វេ


៣. ហ្វ័រផេកខាត់ខ្សែអឹមធីជ/ភីស៊ី-អឹមអរជេ-ភីអេសអេស ៩/១២៥ លក្ខណៈពិសេសនិងកម្មវិធី

លក្ខណៈពិសេស៖ pl pl pl អនុលោមតាមស្តង់ដារអន្តរជាតិដូចជា ANSI, Bellcore, TLA/EIA, IEC និងស្របតាមស្តង់ដារឧស្សាហកម្មទូរគមនាគមន៍នៅប្រទេសចិន
សម្រេចបាននូវការភ្ជាប់សកម្មនៃការបញ្ជូនខ្សែកាបអុបទិក
insert ¦ loss ការបាត់បង់ការបញ្ចូលទាបនិងការបាត់បង់ត្រឡប់មកវិញខ្ពស់
repeat repeat ability ភាពប្រសើរឡើងវិញនិងការផ្លាស់ប្តូរបានល្អប្រសើរ
កម្មវិធី៖ ¦ ™ ¦ FTTH, LAN, PON & CATV អុបទិក, បណ្តាញរោទ៍ក្នុងស្រុក
communication communication system ប្រព័ន្ធទំនាក់ទំនងសរសៃអុបទិក
test ™ test ឧបករណ៍តេស្តសរសៃអុបទិក
fiber ™ sensor ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាជាតិសរសៃអុបទិក
¦ ™ ¦ កម្មវិធីឧស្សាហកម្មនិងយោធា

4.FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 ព័ត៌មានលម្អិតពីរជាន់

SL03MPMP92202 FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ/PC SM 9/125 Duplex



5.FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 គុណវុឌ្Duិទ្វេ

យើងផ្គត់ផ្គង់ខ្សែភ្ជាប់ជាង ២០ ឆ្នាំក្នុងនាមជាក្រុមហ៊ុនដែលបានអនុម័តដោយអាយអេសអូអេស-លីងអនុវត្តប្រព័ន្ធធានាគុណភាពតឹងរ៉ឹង។



6. ការដឹកជញ្ជូនការដឹកជញ្ជូននិងការបម្រើ

យើងអាចដឹកជញ្ជូនពីកំពង់ផែនីងបូឬសៀងហៃដោយ FCL ឬដោយអិលស៊ីអិល។
ប្រសិនបើអ្នកត្រូវការដឹកជញ្ជូនតាមអិលស៊ីអិលយើងនឹងដឹកជញ្ជូនទំនិញទៅឃ្លាំងរបស់អ្នកបញ្ជូនបន្តរបស់អ្នក។
ប្រសិនបើអ្នកត្រូវការដឹកជញ្ជូនតាមអេហ្វអិលយើងនឹងផ្ទុកទំនិញនៅក្នុងឃ្លាំងរបស់យើង។


 
7. សំណួរគេសួរញឹកញាប់

1. តើយើងអាចបោះពុម្ពម៉ាករបស់យើងនៅលើវាបានទេ?




ស្លាកក្តៅ: FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 Duplex ក្រុមហ៊ុនផលិតអ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រចិនបញ្ជីតម្លៃ

ប្រភេទដែលទាក់ទង

ផ្ញើរសំណួរ

សូមមានអារម្មណ៍ទូលំទូលាយដើម្បីផ្តល់នូវសំណួររបស់អ្នកក្នុងសំណុំបែបបទខាងក្រោម។ យើងនឹងឆ្លើយតបអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។